Продавець Інтернет-магазин TopCross розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
442 відгуків

Догляд за шкіряним взуттям в домашніх умовах

Догляд за шкіряним взуттям в домашніх умовах

Догляд за взуттям

Грамотний догляд з першого дня після покупки виробу дозволить значно продовжити термін його служби. Купуючи вподобану модель з натуральної шкіри, одразу поцікавтесь про засоби для догляду за нею. Безпрограшний варіант - водовідштовхувальний спрей або крем. Дані кошти покривають шкіру тонкою захисною плівкою, завдяки чому вона не вбирає зайву вологу, не тьмяніє і не розтягується. Використовувати подібні компоненти необхідно на чистих і висушених виробах.

Моделі зі шкіри швидко приймають необхідну форму. Вона тягнеться, тому фахівці рекомендують купувати розмір, який трохи замалий: після декількох днів використання, він стане ідеальним. Щоб допомогти шкірі стати більш еластичною, можна з внутрішньої сторони змастити її вологим шматочком мила. Для цих же цілей в домашніх умовах використовують спирт або парафін. Є у продажу і готові склади, які дозволяють вирішити дану проблему.

Догляд за лакованими моделями

Догляд за шкіряним взуттям з лакованою поверхнею - завдання непросте. Глянсове покриття може тьмяніти, тріскатися, чому зовнішній вигляд такої шкіряного краси, природно, постраждає. Щоб продовжити термін служби таких виробів, необхідно:

·         щодня очищати від пилу й інших забруднень м'якою вологою губкою або диском, змоченим в молоці;

·         періодично шліфувати касторовою олією, вазеліном або гліцерином (це дозволить зберегти глянцевий лакований шар на шкіряного взуття);

·         використовувати (профільні) особливі засоби для догляду за взуттям даного типу (на водній основі), звичайні косметичні креми можуть порушити структуру пір матеріалу і взуття втратить блиск (це ж стосується і рослинних масел);

·         обробляти періодично моделі з натуральної шкіри злегка збитим білком яйця для посилення глянсового блиску.

Догляд за лакованим взуттям дозволить довше зберегти її яскравий зовнішній вигляд. Але вироби з такої шкіри набагато складніше відновлювати, тому фахівці не рекомендують носити їх при сильній вологості, під час дощу або снігопаду.

Догляд за білою взуттям

Догляд за білою взуттям традиційно викликає багато клопоту і хвилювань. По-перше, чистити такі вироби доводиться значно частіше, ніж, припустимо, чорне взуття зі шкіри. Тому і ризик пошкодити агресивними миючими засобами їх - набагато вищі.

Для догляду за білим шкіряним взуттям необхідно вибрати м'яку губку для миття і оксамитову серветку для полірування. Не варто використовувати щітки для замші для взуття з гладкої білої шкіри: при такій практиці можливі появи мікротріщин, в яких згодом буде накопичуватися пил.

По-друге, на білій взуття особливо помітні плями і розводи від солі, на ній при неправильному догляді з'являються жовті плями, з якими впоратися дуже складно. Єдиний варіант зберегти природну білизну шкіри - це вибір спеціальних засобів саме для даного відтінку взуття. Для миття рекомендується використовувати м'який шампунь для взуття, який сильно піниться, ефективно видаляє забруднення, при цьому не переувлажняет шкіру і не вимиває з неї барвний пігмент.

Як сушити і зберігати моделі з натуральної шкіри

Как ухаживать за кожаной обувью мы решили, но немаловажным нюансом в уходе за ней также является правильная ее сушка и хранение. Кожа - хоть и, безусловно, прочный материал, но достаточно деликатный. Сушить модели из кожи необходимо вдали от отопительных и нагревательных приборов, а также солнечных лучей. Лучше всего делать это в комнатной температуре. Если ботинки или сапоги намокли сильно, можно внутрь положить тонкую бумагу (газету): бумага быстро впитает влагу и обувь быстрее высохнет, а кроме того такой импровизированный балласт позволит придать изделию необходимую форму.

Протирати чоботи від забруднень рекомендується відразу по поверненню додому. На ніч їх необхідно залишити просихати, а вранці покрити захисним кремом. Так Ваша улюблені чоботи зі шкіри збережеться довго!

Для тривалого зберігання (наприклад, у несезон), їх варто пакувати в картонні об'ємні коробки або спеціальні мішки з натурального матеріалу, попередньо очистивши, просушивши і обробивши підходящим засобом. Зручно для зберігання протягом тривалого часу використовувати спеціальні колодки: вони перешкоджають згинання шкіри і втрати її форми. Замінити такі пристосування можна звичайної газетним папером.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner